2021. Évközi 27. vasárnap

2021.10.01

ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP

(október 3.)

• Assisi Szent Ferenc atya főünnepét ünnepeljük, hétfőn 18 órától a kapucinus templomban.
  • Októberi rózsafüzér imára hívjuk a testvéreket 17 óra 15 perctől a Kapucinus templomban, rendszerint csütörtök, vasárnap és hétfő kivételével. Október 4-én hétfőn imádkozzuk a rózsafűzért!
  • A Teremtés hetének nyitószentmiséje lesz október 5-én, kedden 18 órakor a Kapucinus templomban. Az imahét ökumenikus záró imádságát október 9-én, 16 órakor a Plébániatemplomban ünnepeljük.
  • A Karitasz megbeszélést tart a plébánián 5-én, kedden délután 4 órakor.
  • A héten csütörtökön 17 órától vezetett szentségimádás és rózsafűzér titokcsere lesz a Kapucinus templomban.
  • A Karitasz szeretettel várja az időskorú testvéreket az Idősek Délutánjára a Közösségi Házba október 9-én, szombaton 14 órakor. Akinek szállítási igénye van, kérjük, jelezze a Plébánián.
  • Egyházi hozzájárulás befizetésére lesz lehetőség a jövő hétvégén templomainkban. A Kapucinus templomban a szombat esti 6-os, vasárnap reggel 8-as és fél 10-es szentmisék előtt és után. A Plébániatemplomban vasárnap a 11-es és az esti 6-os szentmisék előtt és után.
  • A Kapucinus templom orgonájában, harang mechanikájában és hangosításában jelentős károkat okozott a júliusi vihar. A helyreállítási munkálatokhoz az erre a célra kitett dobozban kérjük a hívek segítségét. Augusztusban a két templomban 510.275 Ft gyűlt össze, köszönjük szépen!

ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP (október 3.)

Plébániatemplom: 18.00: + Bitter Istvánné

Kapucinusok: 8.00: a Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

9.30: Magyarországért

HÉTFŐ: (október 4.)

Assisi Szent Ferenc Fü.

Kapucinusok: 18.00: A Gyermek Jézusról nevezett Ferences Világi rendi közösség élő és + tagjaiért

KEDD: (október 5.)

Szent Fausztina Kowalska e.

Kapucinusok: 18.00: + szülők

SZERDA: (október 6.)

Szent Bruno e.

Kapucinusok: 18.00: élő Lemisz szándékára

CSÜTÖRTÖK: (október 7.)

Rózsafűzér Királynője E.

PÉNTEK: (október 8.)

Szűz Mária, magyarok Nagyasszonya, Magyaro. főpátrónája Fü.

Plébániatemplom: 8.00: + Csabáért, élő Tamásért és családjáért

SZOMBAT: (október 9.)

Szűz Mária szombati emléknap

ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP (október 10.)

Plébániatemplom: 11.00: beteg gyógyulásáért

18.00: + nagyszülők