2021. Évközi 3.

2021.01.23

ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

(január 24.)

• Mi is csatlakozunk a földrengés sújtotta horvát testvéreink megsegítéséhez. Az adományt az erre a célra, kihelyezett dobozban lehet elhelyezni, mindkét templomban, egész január hónapban. Segíthetünk úgy is, hogy a 1356-os adományvonalat hívjuk.
  • Kérjük, hogy akik 2021-ben kívánnak házasságot kötni, jelentkezzenek egy héten belül a plébániairodán, ha még eddig nem jelentkeztek!
  • Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011), a második 1%-ról egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára. Városunkban ilyen a Szent Erzsébet Iskola, a Karitasz, a Mária Rádió és a Bice-bóca Egyesület.
  • Házszentelésre Tamás atya szívesen megy. Nála lehet jelentkezni! Ennek díja nincsen.
  • Kérjük, hogy akik a járvány vagy betegség miatt nem mennek vasárnapi szentmisére, azok online szentmisén vegyenek részt és így teljesítsék a Jóisten parancsát: az Úr napját szenteld meg!
  • Lehetőség van az Élő Kenyér misekalauz gyerekeknek c. folyóirat megrendelésére. A kiadvány januári és februári száma megtekinthető a Plébániatemplomban a vasárnapi szentmisék előtt és után. Rendeléshez feliratkozni szintén ekkor lehet.
  • Ferenc pápa már beoltatta magát, és mindenkit erre bátorít önmaguk és mások védelme érdekében.

ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP, Isten igéjének vasárnapja

(január 24.)

Plébániatemplom: 11.00: + József és élő családtagok

18.00: + Ferenc

Kapucinusok: 18.00: + Ferenc és + hozzátartozók

8.00: + István

9.30: + József

HÉTFŐ: (január 25.)

Szent Pál ap. megtérése Ü.

KEDD: (január 26.)

Szent Timóteus és Szent Titusz E.

Kapucinusok: 18.00: + Ferenc

SZERDA: (január 27.)