2021. Évközi 4. vasárnap

2021.01.30

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

(január 31.)

• Gazdasági Bizottsági ülés lesz a plébániairodán február 1-jén, hétfőn este fél hétkor.
  • Kérjük, hogy akik 2021-ben kívánnak házasságot kötni, jelentkezzenek amint lehet a plébániairodán, ha még eddig nem jelentkeztek!
  • Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011), a második 1%-ról egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára. Városunkban ilyen a Szent Erzsébet Iskola, a Karitasz, a Mária Rádió és a Bice-bóca Egyesület.
  • Házszentelésre Tamás atya szívesen megy. Nála lehet jelentkezni! Ennek díja nincsen.
  • Kérjük, hogy akik a járvány vagy betegség miatt nem mennek vasárnapi szentmisére, azok online szentmisén vegyenek részt és így teljesítsék a Jóisten parancsát: az Úr napját szenteld meg!
  • Lehetőség van az Élő Kenyér misekalauz gyerekeknek c. folyóirat megrendelésére. A kiadvány januári és februári száma megtekinthető a Plébániatemplomban a vasárnapi szentmisék előtt és után. Rendeléshez feliratkozni szintén ekkor lehet.
  • Szabó Margit egészségügyi okokra hivatkozva jelezte, hogy a Plébániatemplom sekrestyési szolgálatát szeretné átadni. Hálásan köszönjük 13 évi áldozatos szolgálatát az egész egyházközség nevében. Isten fizesse meg a közösségünkért vállalt fáradozásait! Február 1-jétől a Plébániatemplom új sekrestyése Varró Cecília lesz.

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

(január 31.)

Plébániatemplom: 11.00: Ignác és Sára

18.00: egy családért