2022. január 30. Évközi 4. vasárnap

2022.01.29

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

(január 30.)

• Gazdasági bizottsági ülés lesz 31-én, hétfőn este 7 órakor.
  • A Karitasz megbeszélést tart a Közösségi Házban február 1-jén, kedden délután 4 órakor.
  • Urunk bemutatásának ünnepén, imanap van a szerzetesi életet élőkért. A szentmise kezdetén gyertyaszentelést tartunk a kapucinus templomban február 2-án, 18 órakor.
  • Első csütörtök és péntek lesz a héten. Csütörtökön vezetett szentségimádás lesz 17 órától a kapucinus templomban rózsafüzér titokcserével, pénteken virrasztás Magyarországért az esti szentmisétől a szombat reggeli szentmiséig.
  • Bibliaóra lesz a Plébánián február 3-án csütörtökön este 7 órakor.
  • Balázs áldásban részesülhetünk február 3-án csütörtökön és az azt követő vasárnap a szentmisék kapcsán.
  • Szerelmesek miséje lesz Ercsiben február 12-én, szombaton. Részletek a plakáton.
  • Egyházmegyei ifjúsági farsang lesz Székesfehérváron február 26-án. Részletek a plakáton.

Állandó hirdetéseink

• Szentírás vásárlására van lehetőség a szentmisék előtt és után a Plébániatemplomban. Bármely korosztály számára található kiadvány.
  • Az adóbevallás kapcsán a személyi jövedelemadó 1%-áról lehet rendelkezni. Kérjük, hogy az első 1%-ot a Katolikus Egyház javára (technikai száma:0011) ajánlják fel. A második 1%-ot egy közhasznú szervezet vagy alapítvány javára van lehetőség felajánlani. Erre jó szívvel ajánljuk a Katolikus Karitászt, vagy a Szent Erzsébet Iskolát, a Mária Rádiót, vagy a Bice-bóca Egyesületet.
  • Új stóladíjtáblázat van érvényben a Székesfehérvári Egyházmegyében 2022. január 15-től.

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP (január 30.)

Plébániatemplom: 11.00: Panna, Ignác és Eszter

18.00:  + Richter Ferenc

Kapucinusok: 18.00: + édesanyáért

8.00: Magyarországért

9.30: + testvérekért: Andrásért és Istvánért

HÉTFŐ: (január 31.)

Bosco Szent János E.

KEDD: (február 1.)

Kapucinusok: 18.00: élő Lemiszért és Ádámért

SZERDA: (február 2.)

Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony) Ü.

CSÜTÖRTÖK: (február 3.)

Szent Balázs e.

PÉNTEK: (február 4.)

Leonesszai Szent József E.

Kapucinusok: 18.00: Magyarországért, az ifjúságért és a családokért

SZOMBAT: február 5.)

Szent Ágota E.

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP (február 6.)

Plébániatemplom: 11.00: + és élő hitoktatókért

Kapucinusok: 18.00: + Ignácért és + Ferencért