2022. június 19. Úrnapja

2022.06.18
  • Jézus Szent Szíve litániát imádkozunk júniusban a Kapucinus templomban, minden héten, hétfő, csütörtök és vasárnap kivételével, 17.40-kor.
  • Testületi ülés lesz a Közösségi Házban június 20-án, hétfőn este 7 órakor.
  • Örömmel hirdetjük, hogy Püspök Atya pappá szenteli Ébner Vilmos diakónus urat június 23-án. A papszentelés 10 órakor kezdődik Székesfehérváron, a Prohászka emléktemplomban. A szentmisére a busz Kapucinus térről 8.30-kor indul.
  • Zárva lesz a plébániairoda 23-án, csütörtökön.
  • Takarítónap lesz a Plébániatemplomban június 25-én szombaton. A kedves hívek a templomban kihelyezett táblázatban vagy a plébánia weboldalán tudnak feliratkozni a feladatokra. Kisgyermekes családok is bátran jöhetnek: gyermekfelügyeletet szervezünk.
  • Koncertet ad a Large Room nevű keresztény zenekar Pusztavámon a katolikus plébánia udvarán június 29-én 19 órakor.
  • Szentgyónásra lesz lehetőség a Plébániatemplomban minden vasárnap az esti szentmisék előtt 20 perccel.
  • Hívő pszichiáter tart magánrendelést Székesfehérváron. Elérhetősége: www.soredi-pal.com
  • Ébresztő Fesztivál lesz Csákváron fiataloknak. A meghívott előadók között lesz paralimpikon, egy megtért elítélt, és Lackfi János költő is. Regisztráció és minden infó itt található: ebresztofesztival.hu
  • Ébner Vilmos atya szeretettel hívja a kedves híveket első szentmiséjére és az azt követő agapéra, mely Móron, július 3-án, vasárnap 11 órakor lesz.
  • Nem lesz esti szentmise a Plébániatemplomban ezen a napon (július 3-án).
  • A vértessomlói Sarlós Boldogasszony templom búcsújára hívják azokat a családokat, akik gyermekáldásra várnak, vagy gyermek születésére készülnek július 3-án, vasárnap 10 órakor. Részletek a plakáton.

ÚRNAPJA (június 19.)

Plébániatemplom: 11.00: + Ferenc üdvösségéért

Kapucinusok: 18.00: + Józsefért és + szülőkért

8.00: + szülőkért és + Sándorért

HÉTFŐ (június 20.)

KEDD: (június 21.)

SZERDA: (június 22.)

CSÜTÖRTÖK: (június 23.)

Kapucinusok: 18.00: a Tisztítótűzben szenvedő lelkekért

PÉNTEK: (június 24.)

SZOMBAT: (június 25.)

Kapucinusok: 8.00: élő Máriáért és családjáért

ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP (június 26.)

18.00: + szülők: Ignác és Ágnes és élő családtagok

Kapucinusok: 18.00: + Péterért és + Máriáért