2022. június 26. Évközi idő 13. vasárnapja

2022.06.26
  • Koncertet ad a Large Room keresztény zenekar Pusztavámon a katolikus plébánia udvarán június 29-én 19 órakor.
  • Nem lesznek hétköznap szentmisék a Plébániatemplomban július hónapban, így már július 1-jén pénteken reggel sem.
  • Július hónapban (3-a kivételével) a Plébániatemplomban vasárnapi napokon csak este hat órakor lesz szentmise.
  • Ébner Vilmos atya szeretettel hívja a kedves híveket első szentmiséjére és az azt követő agapéra, mely a Plébániatemplomban július 3-án, vasárnap 11 órakor lesz. Kérjük a testvéreket, hogy süteménnyel, borosgazdák borral járuljanak hozzá a közös ebédhez.
  • Nem lesz esti szentmise a Plébániatemplomban ezen a napon (július 3-án).
  • A vértessomlói Sarlós Boldogasszony templom búcsújára hívják azokat a családokat, akik gyermekáldásra várnak, vagy gyermek születésére készülnek július 3-án, vasárnap 10 órakor. Részletek a plakáton.
  • Péter – fillér gyűjtés lesz a Szentatya szándékaira templomainkban jövő vasárnap, július 3-án.
  • Szentgyónásra van lehetőség a Plébániatemplomban minden vasárnap az esti szentmisék előtt 20 perccel.
  • Hívő pszichiáter tart magánrendelést Székesfehérváron. Elérhetősége: www.soredi-pal.com
  • Ébresztő Fesztivál lesz Csákváron fiataloknak. A meghívott előadók között lesz paralimpikon, egy megtért elítélt, és Lackfi János költő is. Regisztráció és minden infó itt található: ebresztofesztival.hu

ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP (június 26.)

18.00: + szülők: Ignác és Ágnes és élő családtagok

Kapucinusok: 18.00: + Péterért és + Máriáért

8.00: a Szemeti család élő tagjaiért
9.30: +Mária Magdolnáért

HÉTFŐ (június 27.)

+ özv. Kovács Jánosné sz. Achenbrenner Valéria
+ Ruff Ferenc
+ Schwartz Alajos (gyászmise)

KEDD: (június 28.)

Kapucinusok: 18.00: + Lászlóért

SZERDA: (június 29.)

CSÜTÖRTÖK: (június 30.)

Kapucinusok: 18.00: rendházunk és templomunk jótevőiért

PÉNTEK: (július 1.)

Kapucinusok: 18.00: + Mária Magdolnáért és családjáért

SZOMBAT: (július 2.)

Kapucinusok: 8.00: Magyarországért, az ifjúságért és családokért

ÉVKÖZI 14. VASÁRNAP (július 3.)

Kapucinusok: 18.00: + Szilviáért

8.00: Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért