2022. március 20. Nagyböjt 3. vasárnapja

2022.03.19

• Keresztút imádkozás lesz a Kapucinus templomban pénteken 17 órától.
  • A Karitasz nagyböjti tartósélelmiszer-gyűjtést szervez az ukrán menekültek támogatására. Március 20. és 27-e között várják az adományokat mindkét templomban.
  • Szentmise lesz a gitáros Kiskórus szolgálatával a Plébániatemplomban március 27-én vasárnap 11 órakor.
  • Nagyböjti lelkigyakorlatos szentmisékre hívunk mindenkit szeretettel március 28, 29, 30-án, hétfőn, kedden és szerdán este 6 órától. A szentmiséket Mészáros Barnabás tatabányai káplán atya fogja tartani; hétfőn a Plébániatemplomban, kedden, szerdán pedig a Kapucinus templomban.
  • Várjuk azok jelentkezését, akik alkalmanként szívesen részt vennének a plébániatemplom kertje és a plébánia udvar gondozásában. Jelentkezni az irodában vagy a plébániatemplom sekrestyéjében lehet.
  • Napközis hittantábort szervezünk a pusztavámi plébániára július 5-10. között. Harmadiktól nyolcadik osztályig várjuk a jelentkezéseket. Szórólap és plakát a faliújságnál található.
  • Kérjük, hogy anyagilag segítsék a háború elől menekülőket. A „Híd Kárpátaljáért” nemzeti segélyvonalon hívásonként 500 Ft-ot lehet küldeni. Kitettünk plakátot és elvihető lapokat, melyeken megtalálható a telefonszám és a külön erre a célre létrehozott bankszámla száma.
  • Szomorúan tudatjuk, hogy Ébner Vilmos édesanyja a héten adta vissza lelkét Teremtőjének. Ébner Gyuláné Etelka temetése március 24-én 15 órakor lesz a biatorbágyi temetőben, melyet gyászmise követ. A busz Mórról a Kapucinus térről ¾ 1-kor indul. Néhány hely még van a buszon, jelentkezni Staudt Istvánnénál lehet a 30/223-4390-es telefonszámon.

NAGYBÖJT 3. VASÁRNAP (március 20.)

Plébániatemplom: 11.00: Sára és Sándorok

18.00: + József

8.00: + szülőkért és + testvérekért

9.30: + Máriáért, + Józsefért, élő és + hozzátartozókért

HÉTFŐ: (március 21.)

Plébániatemplom: 18.00: + Klein Antalné sz. Manner Mária

(gyászmise)

KEDD: (március 22.)

Kapucinusok: 18.00: beteg édesanyáért

SZERDA: (március 23.)

Kapucinusok: 18.00: élő Máriáért és családjáért

CSÜTÖRTÖK: (március 24.)

Kapucinusok: 18.00: + Katalinért

PÉNTEK: (március 25.)

Urunk születésének hírüladása Fü.

Plébániatemplom: 8.00: + nagyszülőkért, + édesanyákért

SZOMBAT: március 26.)

NAGYBÖJT 3. VASÁRNAP (március 27.)

Laetare vasárnap

Plébániatemplom: 11.00: + Ágnes és + nagyszülők