2022.06.05. Pünkösd

2022.06.03

• Jézus Szent Szíve litániát imádkozunk júniusban a Kapucinus templomban, minden héten hétfő, csütörtök és vasárnap 17.40-kor.
  • Pünkösdvasárnap vasárnapi miserend lesz templomainkban.
  • Pünkösdvasárnap a Magnificat kórus szolgál a Plébániatemplomban az esti 6-os szentmisén.
  • Szentmise lesz Pünkösdhétfőn a Kapucinus templomban reggel 8 órakor. A Plébániatemplomban ezen a napon nem lesznek szentmisék.
  • Megbeszélést tart a Karitasz a Közösségi Házban június 7-én, kedden, 17 órakor.
  • Szent Antal tiszteletére ünneplünk szentmisét a kapucinus templomban és zarándoklunk el a szent Pince sori szobrához június 14-én, kedden 18 órától.
  • Örömmel hirdetjük, hogy Püspök Atya pappá szenteli Ébner Vilmos diakónus urat június 23-án. A papszentelés 10 órakor kezdődik Székesfehérváron, a Prohászka emléktemplomban. A szentmisére busz indul, jelentkezni az irodán lehet Pünkösdig. Az utazás díja 1500Ft/fő.
  • Szentgyónásra lesz lehetőség a Plébániatemplomban minden vasárnap az esti szentmisék előtt 20 perccel.
  • Szentmise lesz a gitáros Kiskórus szolgálatával a Plébániatemplomban június 12-én, vasárnap 11 órakor.
  • Hívő pszichiáter tart magánrendelést Székesfehérváron. Elérhetősége: www.soredi-pal.com

PÜNKÖSDVASÁRNAP (június 5.)

Plébániatemplom: 11.00:+ Ferenc és + Benedek
18.00: + szülők: Ferenc és Gizella és + gyermekeik

Kapucinusok: 18.00: + Antal és + Ágnes

8.00: a Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

9.30: két + Ferenc, + szülők és + nagyszülők

PÜNKÖSDHÉTFŐ (június 6.)

Boldogságos Szűz Mária, az Egyház Anyja E.

KEDD: (június 7.)

SZERDA: (június 8.)

Kapucinusok: 18.00: + Margit és + Ferenc

CSÜTÖRTÖK: (június 9.)

A mi Urunk, Jézus Krisztus, az Örök Főpap Ü.

PÉNTEK: (június 10.)

Lwanga Szent Károly és társai E.

SZOMBAT: (június 11.)

SZENTHÁROMSÁG (június 12.)

a kapucinus templom búcsúja

Plébániatemplom: 11.00: +nagyszülők