2022.10.02. Évközi 27. vasárnap

2022.09.30

• A szentmise a Kapucinus templomban lesz, és nem a Plébániatemplomban, október 3-án, hétfőn, 18 órakor.
  • Assisi Szent ferenc atya Tranzitusának, halálának megemlékezése lesz a Kapucinus templomban október 3-án, hétfőn, 18 órakor. Assisi Szent Ferenc Főünnepét a Kapucinus templomban október 4-én, kedden, 18 órakor ünnepeljük.
  • Októberi rózsafüzér imára hívjuk a testvéreket 17 óra 15 perctől a Kapucinus templomban, rendszerint csütörtök, vasárnap és hétfő kivételével; okt 4., keddtől kezdődően.
  • Elsőáldozással kapcsolatos megbeszélés lesz a városi iskolás, 3. osztályos gyerekek szülei számára a Közösségi Házban október 6-án, csütörtökön 16.30-tól.
  • A héten első csütörtök és első péntek. Első csütörtökön 17 órától vezetett szentségimádás lesz, rózsafüzér titokcserével, a Kapucinus templomban. Első pénteken virrasztás lesz Magyarországért, az esti szentmise után a Kapucinus templom téli kápolnájában a reggeli szentmiséig. Idős és beteg testvéreinket meglátogatjuk otthonaikban.
  • Október 8-án, szombaton, Szűz Mária, Magyarország Nagyasszonya. Magyarország Főpátrónája főünnepe lesz. Ünnepi szentmisét a Kapucinus templomban ünneplünk 8 órakor.
  • Gyalogos és kerékpáros zarándoklat indul Bodajkról Székesfehérvárra az Öreghegyi Magyarok Nagyasszonya Plébánia templom búcsújára október 8-án reggel 7 órakor. A zarándoklaton való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Részletek a plakáton.
  • A Teremtésvédelmi Hét nyitó szentmiséje a Plébániatemplomban lesz október 9-én, 11 órakor. A hét eseményeiről – szentmisék, szentségimádás, kirándulás - részletek a plakáton találhatók. (falvakban is)
  • Jubiláló házaspárok hálaadó szentmiséje lesz a Plébániatemplomban október 16-án 11 órakor. Szeretettel várunk minden kerek évfordulót ünneplő párt! Jelentkezni az irodán vagy a szentmisék után a sekrestyében lehet október 10-ig.

ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP (október 2.)

Plébániatemplom: 11.00: + szülők: Róza és Márton

Kapucinusok: 18.00 (szentmise a Plébániatemplomban!!): Magyarországért, az ifjúságért és a családokért

8.00: a Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

HÉTFŐ: (október 3.)

KEDD: (október 4.)

Assisi Szent Ferenc Fü.

Kapucinusok: 18.00: + két Ferencért

SZERDA: (október 5.)

Szent Fausztina Kowalska e.

Kapucinusok: 18.00: + szülőkért

CSÜTÖRTÖK: (október 6.)

SzentBruno e.

PÉNTEK: (október 7.)

Rózsafűzér Királynője E.

Kapucinusok: 18.00: Magyarországért, a családokért és a fiatalokért

SZOMBAT: (október 8.)

Szűz Mária, Magyarország Nagyasszonya. Magyaro. Főpátrónája Fü.

ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP (október 9.)

Plébániatemplom: 11.00: + Csabáért halálának 15. évfordulóján

18.00: +szülők és +fiuk: István