Évközi 12. vasárnapja

2020.06.20

ÉVKÖZI 12. VASÁRNAPJA

(június 21.)

1. A Katolikus Nők Köre megbeszélést tart a Közösségi Házban június 29-én, hétfőn 17 órától.
  2. Késő nyáron elkezdődik a kapucinus templom homlokzatának és tornyának felújítása. Szeretettel kérjük a templomunk közösségének segítségét! A kedves testvérek a templom végében található ’Adományok a homlokzat felújítására’ perselybe helyezhetik el felajánlásaikat, vagy a rendház sárga csekkjein, ill. banki átutalással a ’homlokzat felújítására’ megjegyzéssel. Előre is köszönjük a testvérek segítségét!
  3. A Magyar Katolikus Püspöki Kar a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alól felmentést, Úrnapjától kezdődően általánosan visszavonta.
  4. A jubiláns házaspárok szentmiséjén készült képek megtekinthetők és rendelhetők Hrubos Zsolt fotósnál.
  5. Az Egyházmegye iránymutatását követve a nyári hittanos táborok idén elmaradnak.
  6. Az elsőáldozásra ősszel fog sor kerülni.
  7. Június 24-én, Keresztelő Szent János születésének ünnepén, az egyházmegyénkben pap- és diakónusszentelés lesz. Ebben a szentmisében adnak hálát az egyházmegye jubiláns papjai a szolgálat kegyelmeiért. A járványügyi helyzetre való tekintettel köszönjük, hogy híveink közös örömünket idén otthoni imádságban és hálaadásban fejezik ki

Rendszeres programok, hirdetések:

1. Határozatlan ideig vasárnap 9.30-kor nem lesz szentmise a Plébániatemplomban.
  2. A Kapucinus templomban, június hónapban, hétfő kivételével mindennap, 17.40-től a Jézus Szentséges Szíve litániáját imádkozzuk. Szeretettel hívunk minden testvérünket!
  3. Szentségimádást tartunk a Plébániatemplomban minden szerdán reggel 7 órától este 8 óráig. A 12-től 13 óráig terjedő időszakra várunk még jelentkezőket. Jelentkezni a sekrestyében vagy az irodán lehet.

ÉVKÖZI 12. VASÁRNAPJA (június 21.)

Plébániatemplom 11.00: 1) + Tibor 2) + Lincz szülők és + gyermekeik, + János és Mária

Kapucinusok: 18.00: + szülők: Teréz és József

8.00: + Ferenc

KEDD: (június 23.)

SZERDA: (június 24.)

Keresztelő Szent János születése Fü.

CSÜTÖRTÖK: (június 25.)

Plébániatemplom: 8.00: + Teréz, István és élő családtagok

PÉNTEK: (június 26.)

Plébániatemplom: 8.00: + László

SZOMBAT: (június 27.)

Szent László király Ü.

ÉVKÖZI 13. VASÁRNAPJA (június 28.)

Plébániatemplom 11.00: + szülők és + nagyszülők

Kapucinusok: 18.00: + László