Évközi 15. vasárnapja

2020.07.11

ÉVKÖZI 15. VASÁRNAPJA

(július 12.)

1. Július 16-án, csütörtökön és július 17-én pénteken nem lesz szentmise a Plébániatemplomban reggel 8-kor.
  2. Szentmise lesz a Szent Vendel kápolnában július 18-án, szombaton, reggel 8 órakor.
  3. Egyházközségi hozzájárulás (adó) fizetésére lesz lehetőség július 18-án és 19-én. A Kapucinus templomban 18-án szombaton az esti szentmise előtt és után. Mindkét templomban 19-én vasárnap a szentmisék előtt és után.
  4. Papnövendék érkezik a móri plébániára augusztus 1-jétől egy évre pasztorális gyakorlatra. Ébner Vilmost fogadjuk be szeretettel!
  5. Hálásan köszönjük a Vilmos számára felajánlott hűtőszekrényt, egy évre keresünk továbbá mikrohullámú sütőt.
  6. Július 15-én, szerda este 6-kor a Kapucinus Templomban Szent Bonaventura ferences szent ünnepét tartjuk a szentmisében, július 18-án, szombat reggel 8 órakor pedig Szent Hedvig magyar királynőre emlékezünk. A csütörtöki, délután 5 órakor kezdődő csendes szentségimádásra hétről-hétre folyamatosan szeretettel várjuk az Oltáriszentségben az Úr Jézust imádni óhajtó testvéreket!

Rendszeres programok, hirdetések:

1. Késő nyáron elkezdődik a kapucinus templom homlokzatának és tornyának felújítása. Szeretettel kérjük a templomunk közösségének segítségét! A kedves testvérek a templom végében található ’Adományok a homlokzat felújítására’ perselybe helyezhetik el felajánlásaikat, vagy a rendház sárga csekkjein, ill. banki átutalással a ’homlokzat felújítására’ megjegyzéssel. Előre is köszönjük a testvérek segítségét!
  2. Ebben a hónapban a bodajki fatimai engesztelő áhítat tatarozás miatt elmarad!

ÉVKÖZI 15. VASÁRNAPJA (július 12.)

Plébániatemplom 11.00:  + Ignác és élő családtagok

Kapucinusok: 18.00: élő Mariann, Patrik, Lora

8.00: + Horváth Ciprián bencés atya lelki üdvéért

18.00: beteg Mária és Ildikó

KEDD: ( július 14.)

Kapucinusok: 18.00: + József (gyászmise)

SZERDA: (július 15.)

Kapucinusok: 18.00: jószándék

CSÜTÖRTÖK: (július 16.)

Plébániatemplom: 8.00: nincs szentmise

PÉNTEK: (július 17.)

Plébániatemplom: 8.00: nincs szentmise

Kapucinusok: 18.00: + szülők

SZOMBAT: (július 18.)

Kapucinusok: 8.00: élő Zsuzsanna és Gábor

ÉVKÖZI 16. VASÁRNAPJA (július 19.)

Plébániatemplom 11.00:

8.00: + szülők és + testvérek