Évközi 18. vasárnapja

2020.08.02

ÉVKÖZI 18. VASÁRNAPJA

(augusztus 2.)

1. Szentmise lesz a Plébániatemplomban augusztus 6-án, csütörtökön és augusztus 7-én pénteken reggel 8-kor.
  2. Bibliaóra lesz Tamás atyával a plébánián 6-án, csütörtökön este 6 órától.
  3. Augusztus 8-án, az Orgonák éjszakája rendezvényhez csatlakozva a Kapucinus templomban, kb. 19 órakor, Somlyai Zsombor Kántor Úr koncertet ad. A hangverseny ingyenes, de adományokat a templom homlokzati felújítására elfogadunk.
  4. Augusztus 15-én, szombaton kerül megrendezésre az 1Úton Nemzetközi Zarándoknap „A Világ testi - lelki egészségéért” az egész Mária Úton. A Szent Kereszt zarándoklatra hívunk mindenkit a Mór-Csókakő-Bodajk útvonalon. Gyülekezés 10 órakor a Szent Vendel kápolnánál. Záró szentmise 18 órakor a Bodajki Kegytemplomban. Hazautazás egyénileg. Plakát a faliújságon.
  5. Augusztus 30-án, 16 órakor, a Plébánia templomban, az Alba Regia Szimfonikus Zenekar és az Ars Oratoria Kamarakórus hangversenye lesz. Mindenkit szeretettel várnak!

Rendszeres programok, hirdetések:

1. A Prohászka Imaszövetség imaalkalma a Közösségi Házban augusztus 3-án, hétfőn 17 órakor lesz.
  2. Csütörtök első csütörtök, 17 órától szentségimádás, rózsafüzér imával és 18 órától mindenkit marasztalunk a szentmisére.
  3. Virrasztás lesz Magyarországért a Kapucinus kápolnában 7-én, pénteken az esti szentmise utáni kezdettel.
  4. A toronysisak feltételének időpontja legkésőbb augusztus utolsó hete.
  5. Jövő héten elkezdődik a kapucinus templom homlokzatának és tornyának felújítása. Szeretettel kérjük a templomunk közösségének segítségét! A kedves testvérek a templom végében található ’Adományok a homlokzat felújítására’ perselybe helyezhetik el felajánlásaikat, vagy a rendház sárga csekkjein, ill. banki átutalással a ’homlokzat felújítására’ megjegyzéssel. Előre is köszönjük a testvérek segítségét!

ÉVKÖZI 18. VASÁRNAPJA (augusztus 2.)

Plébániatemplom 11.00: + Ignác és Julianna

Kapucinusok: 18.00: + József

8.00: a Rózsafüzér társulat élő és + tagjaiért

18.00: + Ildikó

KEDD: ( augusztus 4.)

Vianney Szent János Mária E

SZERDA: ( augusztus 5.)

Szűz Mária Római Főtemplomának felszentelése (Havas Boldogasszony) e.

CSÜTÖRTÖK: ( augusztus 6.)

Urunk színeváltozása Ü.

Plébániatemplom: 8.00: + Teréz, István és élő családtagok

Kapucinusok: 18.00: élő Mária és családja

PÉNTEK: ( augusztus 7.)

Kapucinusok: 18.00: Magyarországért,

az ifjúságért és a családokért

SZOMBAT: ( augusztus 8.)

Szent Domonkos E.

ÉVKÖZI 19. VASÁRNAPJA (augusztus 9.)

Plébániatemplom 11.00: + Schmidt István

8.00: + József