2021.08.28

ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

(augusztus 29.)

• A héten első csütörtök és péntek, csütörtökön a szentségimádás végén rózsafüzér titokcsere lesz. Első péntek esti szentmisétől a szombat reggeli szentmiséig virrasztás lesz a kapucinus templom Szent Lipót kápolnájában Magyarországért. Meglátogatjuk az időseket illetve a betegeket.
  • Szentségimádási kilencedet tartunk a NEK-re való lelki felkészülésül a kapucinus templomban szeptember 2-tól 11-ig, vasárnap kivételével, 17-18 óráig. Mindenkit hívunk!
  • Gyalogos zarándoklat lesz Csatkáról a Vértesen át Budapestre az  Eucharisztikus Kongresszusra szeptember 7. és 12. között. 8-án, szerdán Bodajkról indul a csoport Móron át Várgesztesre. Ezen a szakaszon lehet hozzájuk csatlakozni. Reggel fél 7-re kell Bodajkra lejutni. 9 órára érkeznek Mórra, a Plébániatemplomba ahol szentségimádáson vesznek részt. Aki szeretne csatlakozni a Mór – Bodajk szakaszon, kérjük, jelentkezzen Grüll Erzsébetnél vagy a plébániairodán. Hívjuk a testvéreket ezen a napon a közös szentségimádásra is!
  • Megbeszélés lesz az Eucharisztikus Kongresszus záró szentmiséjére jelentkezett hívek számára a Közösségi Házban szeptember 7-én, kedden 19 órakor.
  • A Kapucinus templom orgonájában, harang mechanikájában és hangosításában jelentős károkat okozott a júliusi vihar. A helyreállítási munkálatokhoz kérjük a hívek segítségét. Adományaikat a templomokban erre a célra kitett dobozban helyezhetik el.

ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP (augusztus 29.)

Plébániatemplom: 11.00:  élő Ferenc

18.00:  jubiláló házaspárokért

Kapucinusok: 18.00: + Róza és + György

8.00: + Mária, + István és + József

9.30: jószándékra

HÉTFŐ: (augusztus 30.)

KEDD: (augusztus 31.)

SZERDA: (szeptember 1.)

Plébániatemplom: 11.00

Kapucinusok: 18.00: élő Lemisz szándékára

CSÜTÖRTÖK: (szeptember 2.)

PÉNTEK: (szeptember 3.)

Nagy Szent Gergely pápa, egyhtanító E

Plébániatemplom: 8.00: +István

Kapucinusok: 18.00: Magyarországért, az ifjúságért és a családokért

SZOMBAT: (szeptember 4.)

Szűz Mária szombati emléknapja

ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP (szeptember 5.)

Plébániatemplom: 11.00: Panna és Ignác

18.00: +szülők és + fiuk: István