2021.09.04

ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP

(szeptember 5.)

• Szentségimádási kilencedet tartunk a NEK-re való lelki felkészülésül a kapucinus templomban szeptember 2-tól 11-ig, csak vasárnap kivételével, 17-18 óráig. Mindenkit hívunk!
  • A Prohászka Imaszövetség közös imára hívja a testvéreket papi és szerzetesi hivatásokért 6-án hétfőn fél ötkor a plébánia irodájára.
  • Megbeszélés lesz az Eucharisztikus Kongresszus záró szentmiséjére jelentkezett hívek számára a Közösségi Házban szeptember 7-én, kedden 19 órakor.
  • Gyalogos zarándoklat lesz Csatkáról a Vértesen át Budapestre az Eucharisztikus Kongresszusra szeptember 7. és 12. között. 8-án, szerdán Bodajkról indul a csoport Móron át Várgesztesre. Ezen a szakaszon lehet hozzájuk csatlakozni. Reggel fél 7-re kell Bodajkra lejutni. 9 órára érkeznek Mórra, a Plébániatemplomba ahol szentségimádáson vesznek részt. Aki szeretne csatlakozni a Mór – Bodajk szakaszon, kérjük, jelentkezzen Grüll Erzsébetnél vagy a plébániairodán. Hívjuk a testvéreket ezen a napon a közös szentségimádásra is!
  • A Mór – Bodajki Ifjúsági Zarándoklat szeptember 24 – 25-én kerül megrendezésre. Jelentkezés és részletek a plakáton.
  • A Kapucinus templom orgonájában, harang mechanikájában és hangosításában jelentős károkat okozott a júliusi vihar. A helyreállítási munkálatokhoz kérjük a hívek segítségét. Adományaikat a templomokban erre a célra kitett dobozban helyezhetik el.

ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP (szeptember 5.)

Plébániatemplom: 11.00: Panna és Ignác

18.00: +szülők és + fiuk: István

8.00: a Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

9.30: a Tisztítótűzben szenvedő lelkekért

HÉTFŐ: (szeptember 6.)

KEDD: (szeptember 7.)

Szent Márk, István, Menyhért kassai vértanúk Ü.

Kapucinusok: 18.00: + Margitért

SZERDA: (szeptember 8.)

Szűz Mária születése (Kisboldogasszony) Ü.

Kapucinusok: 18.00: Magyar hazánkért és nemzetünkért

CSÜTÖRTÖK: (szeptember 9.)

Kapucinusok: 18.00: + Miklósért

PÉNTEK: (szeptember 10.)

Kapucinusok: 18.00: + Erzsébetért, + Vendelért és + Józsefért

SZOMBAT: (szeptember 11.)

Szűz Mária szombati emléknap

Kapucinusok: 8.00: élő Máriáért és családjáért

ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP (szeptember 12.)

Plébániatemplom: 11.00: + szülők, +József, +Anna, és + Teréz

18.00: +Árpád