Évközi 23.vasárnap 2022.09.04.

2022.09.02

• Várjuk azok jelentkezését, akik elmúltak 14 évesek, és szeretnének szentségekben részesülni: megkeresztelkedni, vagy első áldozáshoz járulni, vagy bérmálkozni. Ősszel indul a felkészítés. Jelentkezni szeptember 18-ig lehet a plébánián, vagy az atyáknál. Kérem, hogy ha van olyan ismerősük, aki már jelezte, hogy szeretne megkeresztelkedni…, azt bíztassuk, hogy jelentkezzen, és ebben segítsük is őket.
  • Megbeszélést tart a Karitasz a Közösségi Házban szeptember 6-án, kedden 16 órakor.
  • Mária – napi búcsú lesz Bodajkon szeptember 10-én és 11-én szombaton és vasárnap. Részletek a plakáton.
  • Gyalogos zarándoklatot hirdetünk a bodajki Mária-napi búcsúra, szeptember 10-én, szombaton. Gyülekezés 14 órakor a Plébániatemplomban, indulás fél 3-kor. Plakát a faliújságon.
  • Keresztény Könnyűzenei Ifjúsági Fesztivál lesz Bicskén szeptember 10-én. A rendezvény ingyenes, program és további tudnivalók a plakáton.
  • Imaórát szervezünk férfiaknak a móri Plébániatemplomban szeptember 9-én este 8 – 9 óráig. Zsolozsma applikációt hozzanak; részletek a plakáton.
  • Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepe, Plébániatemplomunknak búcsúnapja lesz szeptember 14-én, melyet 18-án vasárnap tartunk meg.
  • Újra indul a TAKI! A játékos hittanos feladványok hétről hétre elvihetők a Plébániatemplom hátsó padjairól. A megfejtéseket következő héten a TAKI feliratú dobozba várjuk vissza!

ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP (szeptember 4.)

Plébániatemplom: 11.00: + Kornsee Ferenc

8.00: Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

HÉTFŐ: (szeptember 5.)

KEDD: (szeptember 6.)

SZERDA: (szeptember 7.)

Szent Márk, Szent István, Szent Menyhért kassai vértanúk Ü.

Kapucinusok: 18.00: + Margitért és + Ferencért

CSÜTÖRTÖK: (szeptember 8.)

Szűz Mária születése Ü.

PÉNTEK: (szeptember 9.)

SZOMBAT: (szeptember 10.)

Szűz Mária szombati emléknapja

ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP (szeptember 11.)

Kapucinusok: 18.00: + Ottóért, + Antalért és + szülőkért

8.00: Buderer család + tagjaiért