Évközi 24. vasárnap, 2022.09.11.

2022.09.11

• Várjuk azok jelentkezését, akik elmúltak 14 évesek, és szeretnének szentségekben részesülni: megkeresztelkedni, vagy első áldozáshoz járulni, vagy bérmálkozni. Ősszel indul a felkészítés. Jelentkezni szeptember 18-ig lehet a plébánián, vagy az atyáknál. Kérem, hogy ha van olyan ismerősük, aki már jelezte, hogy szeretne megkeresztelkedni…, azt biztassuk, hogy jelentkezzen, és ebben segítsük is őket.

• Nem lesz szentmise a Plébániatemplomban, 12-én, hétfőn.

• A bodajki fatimai áhítatra a busz a Kapucinus térről szeptember 13-án, kedden fél ötkor indul.

• Szent Ferenc stigmatizációjának ünnepét tartjuk a Kapucinus templomban szombaton, 17-én reggel 8 órakor.

• Szentmise lesz a Szent Vendel kápolnában szombaton, 17-én reggel 8 órakor.

• Kertészné Magyaródi Szilvia, a Szent Erzsébet Általános Iskola egykori pedagógusa hosszú betegség után elhunyt. Temetése a Kálvária temetőben lesz szeptember 17-én, 12 órakor, melyet gyászmise követ a Plébániatemplomban.

• Gitáros szentmise lesz a Kapucinus templomban, 17-én, szombaton 18 órakor.

• Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepe, Plébániatemplomunknak búcsúnapja lesz szeptember 14-én, melyet 18-án vasárnap tartunk meg.

• Családi gitáros szentmise lesz a Morchestra zenekar szolgálatával a Plébániatemplomban jövő vasárnap, 18-án, 11 órakor.

• Megbeszélést tart a Katolikus Nők Köre a Közösségi Házban szeptember 19-én, hétfőn 17 órakor.

• Újra indul a TAKI! A játékos hittanos feladványok hétről hétre elvihetők a Plébániatemplom hátsó padjairól. A megfejtéseket következő héten a TAKI feliratú dobozba várjuk vissza!

ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP (szeptember 11.)

Kapucinusok: 18.00: + Ottóért, + Antalért és + szülőkért

8.00: Buderer család + tagjaiért
9.30: + Máriáért, + Józsefért és + nagyszülőkért

KEDD: (szeptember 13.)

Aranyszájú Szent János püspök és egyháztanító E.

Kapucinusok: 18.00: + Istvánért és Máriáért, + Antalért és Terézért

SZERDA: (szeptember 14.)

Szent Kereszt felmagasztalása Ü.

Kapucinusok: 18.00: + Lajosért

CSÜTÖRTÖK: (szeptember 15.)

Fájdalmas Szűzanya E.

Kapucinusok: 18.00: élő Máriáért és családjáért

PÉNTEK: (szeptember 16.)

Szent Kornél és Ciprián vértanúk E.

SZOMBAT: (szeptember 17.)

Szent Ferenc stigmatizációjának Ü.

ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP (szeptember 18.)