Évközi 25. vasárnap 2022.szeptember 18.

2022.09.16

• Az Ima másokért és egymásért imacsoport szeretettel várja az érdeklődőket a Plébániatemplomba a 18-ai esti szentmisére és az azt követő találkozóra.
  • Várjuk azok jelentkezését, akik elmúltak 14 évesek, és szeretnének szentségekben részesülni: megkeresztelkedni, vagy első áldozáshoz járulni, vagy bérmálkozni. Ősszel indul a felkészítés. Jelentkezni még a jövő héten lehet a plébánián, vagy az atyáknál. Kérem, hogy ha van olyan ismerősük, aki már jelezte, hogy szeretne megkeresztelkedni…, azt biztassuk, hogy jelentkezzen, és ebben segítsük is őket.
  • Megbeszélést tart a Katolikus Nők Köre a Közösségi Házban szeptember 19-én, hétfőn 17 órakor.
  • Pietrelcinai Szent Piora, a kapucinus Pio atyára emlékezünk, a Kapucinus templomban, 21-én, 22-én és emléknapján 23-án, a 18 órai szentmisében.
  • Imaóra lesz férfiaknak a móri Plébániatemplomban szeptember 23-án este 8 – 9 óráig. Zsolozsma applikációt hozzanak; részletek a plakáton.
  • Dicsőítő alkalom lesz a Plébániatemplomban szeptember 24-én, szombaton este 7-9  óráig. Részletek a plakáton.
  • Gitáros ifjúsági szentmise lesz a Szőlőszem Kiskórus szolgálatával a Plébániatemplomban, 25-én, vasárnap 11 órakor. Kiemelten várjuk: a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola diákjait és szüleiket, a többi móri iskola hittanosait és szüleiket, és a 498. Néri Szent Fülöp cserkészcsapat tagjait, hozzátartozóit.
  • Jubiláló házaspárok hálaadó szentmiséje lesz a Plébániatemplomban október 16-án 11 órakor.  Szeretettel várunk minden kerek évfordulót ünneplő párt! Jelentkezni az irodán vagy a szentmisék után a sekrestyében lehet október 10-ig.
  • Újra indult a TAKI! A játékos hittanos feladványok hétről hétre elvihetők a Plébániatemplom hátsó padjairól. A megfejtéseket következő héten a TAKI feliratú dobozba várjuk vissza!
  • Örömmel  hirdetjük, hogy Grüll Erzsébet - a Mária Rádiónál 10 éve óta végzett önkéntes szolgálatáért - Králik Ottó díjban részesült. Az elismeréshez szeretettel gratulálunk és Isten áldását kérjük további munkájára.

ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP (szeptember 18.)

Plébániatemplom: 11.00: + Dávid és családja

18.00: az „Ima másokért és egymásért”
imacsoport tagjaiért és szándékaikért

HÉTFŐ: (szeptember 19.)

KEDD: (szeptember 20.)

Kim Taegon Szent András és tsi. vt.k E.

SZERDA: (szeptember 21.)

Szent Máté ap. és ev.Ü.

Kapucinusok: 18.00: a Tisztítótűzben szenvedő lelkekért

CSÜTÖRTÖK: (szeptember 22.)

Santhíá Szent Ignác E.

PÉNTEK: (szeptember 23.)

Pietrelcinai Szent Pio E.

Plébániatemplom: 8.00: + Mária Magdolna

SZOMBAT: (szeptember 24.)

Szűz Mária szombati emléknapja

ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP (szeptember 25.)

Plébániatemplom: 11.00: + Grétiért és élő szüleiért

18.00: +Holczinger Istvánné sz. Ruff Anna, halálának évfordulóján