Évközi 27. vasárnapja

2020.10.03

ÉVKÖZI 27. VASÁRNAPJA

(október 4.)

1. Elsőáldozás lesz a Plébániatemplomban jövő vasárnap, október 11-én a 11 órai szentmisén. A zsúfoltság elkerülése érdekében kérjük, hogy aki nem érintett, az lehetőleg másik szentmisén vegyen részt, ha teheti! Megértésüket köszönjük!
  2. Szentírás vásárlására van lehetőség a Plébániatemplomban.
  3. A móri katolikus karitász idén Mór városának szolgálatáért Pro Urbe díjban részesült. Hálásan köszönjük a rászorulókért végzett munkájukat, és kívánjuk az irgalmas Isten áldását további szolgálatukhoz!

Rendszeres programok, hirdetések:

1. A Női Kör elsőáldozással kapcsolatos megbeszélést tart a Közösségi Házban október 5-én hétfőn 5 órakor.
  2. Prohászka Imaszövetség imaalkalma október 5-én hétfőn délután fél 5-kor lesz a plébánián.
  3. A Karitasz összejövetele a Közösségi Házban lesz október 6-án, kedden 5 órakor.
  4. Október hónapban, a kapucinus templomban, vasárnap, hétfő és csütörtök kivételével, 17.15-től közösen imádkozzuk a rózsafüzért.
  5. Várjuk azon felnőttek jelentkezését, akik szeretnének keresztelkedni, elsőáldozók vagy bérmálkozók lenni. Jelentkezni Tamás atyánál vagy a plébániairodán lehet.
  6. Szentgyónásra és lelki beszélgetésre van lehetőség a Plébániatemplomban a hétfői és pénteki szentmiséket követően.
  7. Csendes szentségimádás van szerdánként a Plébániatemplomban reggel 7-től este 7-ig.
  8. Péter Pál testvér októberben kivételesen 6-án és 7-én, kedden és szerdán látogatja a betegeket.

ÉVKÖZI 27. VASÁRNAPJA ( október 4.)

Assisi Szent Ferenc Fü.

Plébániatemplom: 11.00: +édesanyáért és + nagyszülőkért

Kapucinusok: 18.00: a móri kapucinus közösségért, a Ferences Világi Rend testvéreiért és családtagjaikért

8.00: a Rózsafüzér élő és + tagjaiért

9.30: élő Máriáért és családjáért

HÉTFŐ: (október 5.)

Plébániatemplom: 18.00: +Balogh Ferencné sz. Szénási Margit,

+ Kottyán Zoltánné sz. Schábel Edit

KEDD: ( október 6.)

Kapucinusok: 18.00: + szülők

SZERDA: ( október 7.)

Rózsafűzér Királynője E.

CSÜTÖRTÖK: ( október 8.)

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya,

Magyarország Főpátrónája Fü.

Kapucinusok: 18.00: két + Ferencért és lánya élő családjáért

PÉNTEK: ( október 9.)

Plébániatemplom: 8.00: + István

Kapucinusok: 18.00: élő Mariann, Patrik és Lora

SZOMBAT: ( október 10.)

Megemlékezés a Kapucinus Rend elhunytjairól

ÉVKÖZI 28. VASÁRNAPJA ( október 11.)

18.00:  + Csaba és élő Tamás családjáért

Kapucinusok: 18.00: + Teréz