ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP (október 16.)

2022.10.14

• Októberi rózsafüzér imára hívjuk a testvéreket 17 óra 15 perctől a Kapucinus templomban, rendszerint vasárnap, hétfő és csütörtök kivételével.
  • Elsőáldozási felkészítő indul a városi iskolás 3. osztályos gyermekek számára a Közösségi Házban október 22-én 8.30-tól.
  • Ifjúsági és cserkész szentmise lesz a Morchestra gitáros zenekar szolgálatával a Plébániatemplomban jövő vasárnap, 23-án, 11 órakor.
  • A perselygyűjtés a missziók javára történik templomainkban jövő vasárnap, október 23-án.
  • Megjelent a Katolikus Karitasz lapjának, az Adásidő-nek őszi száma, mely ingyesen elvihető a templomok hátuljából.
  • Jézus mondta: „Aki megvall engem az emberek előtt, azt én is megvallom mennyei Atyám előtt”. Valljuk meg Krisztushoz tartozásunkat, katolikus hitünket az idei népszámlálás során és bátorítsuk katolikus rokonainkat, barátainkat, hogy vallják meg hitüket!
  • Az orosz-ukrán háború következménye élelmiszer és rezsiköltségek emelkedését vonja maga után, ezért a Karitasznak is fel kell készülnie arra, hogy egyre többen fordulnak hozzá segítségért. Ezért a Katolikus Karitasz október 15. és november 15. között országos adománygyűjtő akciót hirdetett, elsősorban pénzbeni és tartós élelmiszer formájában. Az akcióhoz a móri Karitasz is csatlakozik, adománygyűjtő pontként mindkét templomot jelöltük meg. Tartós élelmiszert és pénzbeni adományt a templomokban kihelyezett kosárba ill. perselybe kérjük elhelyezni, október 17-től. Az adományokat a Karitasz a helyi rászorulókra fordíthatja.

ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP (október 16.)

A Missziók vasárnapja

Plébániatemplom: 11.00: + nagyszülők: Teréz és András, Mária és János

18.00: Dániel gyógyulásáért

Kapucinusok: 18.00: + Máriáért és + Ferencért

8.00: + Lászlóért és + családtagokért
9.30: + Ferencért

HÉTFŐ: (október 17.)

Antiochiai Szent Ignác E.

KEDD: (október 18.)

Szent Lukács evangélista Ü.

Kapucinusok: 18.00: + Beátáért

SZERDA: (október 19.)

Alcantarai Szent Péter e.

Kapucinusok: 18.00: + Margitért és + Ferencért

CSÜTÖRTÖK: (október 20.)

PÉNTEK: (október 21.)

SZOMBAT: (október 22.)

Szent II. János Pál pápa e.

ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP (október 23.)

Kapucinusok: 18.00: + Antalért és + szülőkért