Évközi 32. vasárnap 2022.11.06.

2022.11.04

ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

(november 6.)

• A missziós perselygyűjtés során 209.260 Ft gyűlt össze. Hálásan köszönjük a hívek nagylelkű adományait!
  • Egyházi hozzájárulás befizetésére van lehetőség templomainkban, ezen a hétvégén. A Kapucinus templomban a szombat esti 6-os, vasárnap reggel 8-as és fél 10-es szentmisék előtt és után. A Plébániatemplomban vasárnap a 11-es és az esti 6-os szentmisék előtt és után.
  • Megbeszélést tart a Katolikus Nők Köre a Közösségi Házban 7-én, hétfőn délután 4 órakor.
  • Nem lesz szentmise a Plébániatemplomban november 7-én, hétfőn este.
  • Bibliaóra lesz a plébánián Tamás atyával november  10-én, csütörtökön este 6 órától. Mindenkit szeretettel vár.
  • Férfiak imaórája lesz a Plébániatemplomban november 11-én, pénteken, este 8 órától.
  • A bodajki fatimai áhítatra a busz a Kapucinus térről november 13-án, vasárnap fél ötkor indul.
  • Várandósság, szülés és gyermekágyi szakasz témájában tartanak előadásokat tudatos gyermekváróknak Székesfehérváron. Részletek a plakáton.
  • Jézus mondta: „Aki megvall engem az emberek előtt, azt én is megvallom mennyei Atyám előtt”. Valljuk meg Krisztushoz tartozásunkat, katolikus hitünket az idei népszámlálás során és bátorítsuk katolikus rokonainkat, barátainkat, hogy vallják meg hitüket!
  • A Katolikus Karitasz október 15. és november 25. között országos adománygyűjtő akciót hirdetett, elsősorban pénzbeni és tartós élelmiszer formájában. Az adományt a templomokban kihelyezett kosárba ill. perselybe kérjük elhelyezni. Ezt a Karitasz a helyi rászorulókra fordíthatja.

ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP (november 6.)

Plébániatemplom: 11.00: + szülők: Teréz és Károly és + fiuk: Károly

18.00: + szülők: János, József, Anna és Erzsébet

Kapucinusok: 18.00: + Józsefért, + szülőkért, + nagyszülőkért és élő hozzátartozókért

8.00: + Imre atyáért
9.30: a Rózsafüzér Társulat élő és + tagjaiért

KEDD: (november 8.)

Boldog Duns Scotus János E.

Kapucinusok: 8.00: élő Máriáért és családjáért

SZERDA: (november 9.)

A lateráni bazilika felszentelése Ü.

Kapucinusok: 18.00: + Lászlóért

CSÜTÖRTÖK: (november 10.)

Nagy Szent Leó pápa E.

PÉNTEK: (november 11.)

Toursi Szent Márton E.

SZOMBAT: (november 12.)

Szent Jozafát E.

ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP (november 13.)

a szegények világnapja

Plébániatemplom: 11.00: + szülők: Márton és Róza és élő családtagok