Évközi 32. vasárnapja

2020.11.07

ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

(november 8.)

• Kérjük a kedves híveket, hogy a templomban használjanak maszkot és lehetőleg tartsanak 1,5-2 m távolságot.
  • Néhány perces harangozás lesz hallható a Nagy Háborúban elesett cca 650 ezer, valamint a II. világégésben áldozatul esett magyar katonák, civil lakosság emlékére november 11-én, 11 óra 11 perckor.
  • A szerdai szentségimádásra várnak még jelentkezőket különösen a 13 órától 14 óráig terjedő időszakra. Jelentkezni a sekrestyében vagy a Plébánián lehet.

Rendszeres programok, hirdetések:

• Bibliaóra lesz Tamás atyával a plébánián november 12-én csütörtökön 18.45-től.
  • A bodajki engesztelő fatimai áhítatra a busz a Kapucinus térről 13-án, pénteken délután fél 5-kor indul.
  • Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket olvasási szolgálatra a vasárnap 11 órai családi szentmisékre. Feliratkozni plébánia weboldán feltüntetett táblázatban lehet: www.moriplebania.hu
  • Szentgyónásra és lelki beszélgetésre van lehetőség a Plébániatemplomban a hétfői és pénteki szentmiséket követően. A kapucinus templomban szombatonként 9 órától 11.30-ig, a vasárnapi szentmisék kapcsán vagy egyeztetés alapján.
  • Jövő évi naptárak és adventi készülődést segítő kiadványok kaphatók a Plébániatemplomban. Advent első vasárnapjától a kapucinus templomban is kapható 2021-es falinaptár.

ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP (november 8.)

Plébániatemplom: 11.00: + Imre és + Erzsébet

18.00:  + szülők: Teréz és Károly és fiuk: +Károly

Kapucinusok: 18.00: + Máriáért

8.00: + Imre atyáért

9.30: + Lampert Istvánné Marika, a Rózsafüzér Társulat egykori vezetőjének lelki üdvéért

HÉTFŐ: (november 9.)

A lateráni bazilika felszentelése Ü.

Plébániatemplom: 18.00: + László és + családtagok

KEDD: (november 10.)

Nagy Szent Leo pápa és egyházt. E.

Kapucinusok: 18.00: + László

SZERDA: (november 11.)

Tours-i Szent Márton E.

CSÜTÖRTÖK: (november 12.)

Szent Jozafát E.

Kapucinusok: 18.00: élő Mária és családja

PÉNTEK: (november 13.)

Magyar szentek és boldogok e.

Plébániatemplom: 8.00: + Schmidt Istvánné Erzsébet lelki üdvéért

SZOMBAT: ( november 14.)

Tavelics Szent Miklós és társai vértanúk E.

ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP (november 15.)

Plébániatemplom: 11.00: + szülők: János és Anna, József és Erzsébet

18.00: + szülők: Márton és Róza és + családtagok