Évközi idő 17. vasárnapja

2020.07.24

ÉVKÖZI 17. VASÁRNAPJA

(július 25.)

1. Szentmise lesz a Plébániatemplomban július 30-án, csütörtökön és július 31-én pénteken reggel 8-kor.

2. Augusztus 2-án, Évközi 18. vasárnapon, a kapucinus templomban a Ferences Világi Rend jelenlétével az esti szentmisén a porciuncola búcsúra emlékezünk. Augusztus 1., szombat déltől, másodika estig, teljes búcsú nyerhető önmagunk vagy elhunyt szeretteink számára. A feltételek: plébánia- vagy a ferences család templomainak felkeresése az előbb említett időpontokban; és a Hiszekegy és a Szentatya szándékaira legalább 1 Miatyánkot és 1 Üdvözlégy imádkozása; a szentgyónás, szilárd elhatározással a bűn minden fajtájának elkerülésére és a szentáldozás.

3. Augusztus 8-án, az Orgonák éjszakája rendezvényhez csatlakozva a Kapucinus templomban, kb. 19 órakor, Somlyai Zsombor Kántor Úr koncertet ad. A hangverseny ingyenes, de adományokat a templom homlokzati felújítására elfogadunk.

Rendszeres programok, hirdetések:

1. Késő nyáron elkezdődik a kapucinus templom homlokzatának és tornyának felújítása. Szeretettel kérjük a templomunk közösségének segítségét! A kedves testvérek a templom végében található ’Adományok a homlokzat felújítására’ perselybe helyezhetik el felajánlásaikat, vagy a rendház sárga csekkjein, ill. banki átutalással a ’homlokzat felújítására’ megjegyzéssel. Előre is köszönjük a testvérek segítségét!

ÉVKÖZI 17. VASÁRNAPJA (július 26.)

Plébániatemplom 11.00: + Rozália és élő Ignácok

Kapucinusok: 18.00: + Anna és Antal

8.00: + Anna és István

18.00: + Kánya Imre és Zimmerman Mária és + nagyszülők

KEDD: ( július 28.)

SZERDA: (július 29.)

Szent Márta E.

Kapucinusok: 18.00: + Károly

CSÜTÖRTÖK: (július 30.)

PÉNTEK: (július 31.)

Loyolai Szent Ignác E.

Plébániatemplom: 8.00: + István

Kapucinusok: 18.00: kapucinus közösségünk jótevőiért

SZOMBAT: ( augusztus 1.)

Ligouri Szent Alfonz M. E.

ÉVKÖZI 18. VASÁRNAPJA (augusztus 2.)

Plébániatemplom 11.00:

Kapucinusok: 18.00: + József