Nagyböjt 2. vasárnapja

2021.02.28

NAGYBÖJT 2. VASÁRNAP

(február 28.)

• A mai perselygyűjtés az egyházmegye katolikus iskoláinak javára történik.
  • Csendes szentségimádás van a Plébániatemplomban minden szerdán reggel 8 és este hat között. Várunk még jelentkezőket, különösen a 11 és 13 óra közötti időszakra!
  • Március 4-e első csütörtök: a kapucinus templomban Rózsafüzér titokcsere és szentségimádás lesz 17 órától.
  • Első csütörtök és péntek kapcsán meglátogatjuk a betegeinket.
  • Nagyböjt péntekjein, 17 órától keresztutat járunk a kapucinus templomban.
  • A Mária Rádió március 1-vel megszünteti a móri stúdiót és felmondta a bérleti szerződést; az adásgép a Radnóti iskolába került, ahol az adó is van. A stúdió évek óta kihasználatlan, mert nem sikerült újabb műsorkészítő önkénteseket toborozni. A Mária Rádió műsorát továbbra is Fődi Gábor szerkeszti Veszprémben és interneten jut el hozzánk. Az adás ezután is hallgatható 24 órában, az Fm 92.9-es hullámhosszon és interneten a mor.mariaradio.hu oldalon. Kérjük, maradjanak hűséges hallgatói a Szűzanya rádiójának! Támogassák imával és a működéséhez szükséges anyagi hozzájárulással.
  • A Karitasz tartós élelmiszert gyűjt rászorulók számára mindkét templomban nagyböjt vasárnapjain. Az 1356-os adományvonal tárcsázásával hívásonként 500 Ft-tal támogathatjuk ezt a szándékot.
  • Várjuk azon házaspárok jelentkezését, akik ebben az évben kerek házasságkötési évfordulót ünnepelnek. A járványhelyzet miatt a jubilánsok ünnepi szentmiséjét egy későbbi időpontban tarjuk, melyet majd hirdetni fogunk.
  • Bűneink terhét letehetjük Jézus lábai elé a szentgyónásban a Kapucinus Templomban minden szombat délelőtt, a Plébániatemplomban pedig a 11-es mise alatt, és a hétfő esti 6-os mise után, illetve a péntek reggeli 8-as mise után! Jézus vár, hogy megtisztítson és új életet adjon!
  • Férfiak és fiúk, apák és fiak zarándoklata lesz Csókakőre március 20-án, szombaton reggeltől délutánig. Részletek és plakát jövő héten!

NAGYBÖJT 2. VASÁRNAP

(február 28.)

Plébániatemplom: 11.00: +Márton és +Ferenc

Kapucinusok: 18.00: + Ignác