Nagyböjt 4. vasárnapja

2020.03.20

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA

(március 22.)

1. Igazodva a járványhelyzetben kiadott rendelkezésekhez, nem lesznek nyilvános szentmisék városunkban március 22-től. A szombati előesti mise sem lesz már nyilvános!
  2. Szentmisét közvetít majd a Mária Rádió a Kapucinus templomból, hétfő és szombat kivételével minden nap 18 órakor.
  3. A már felvett miseszándékokat hiánytalanul teljesítjük.
  4. Lehetőség van miseszándékot kérni a járványzár ideje alatt is. Szabad szentmise szándékról telefonon lehet érdeklődni, a kapucinus rendház vagy a plébánia iroda telefonszámán.
  5. Ugyancsak telefonon lehetőség van későbbi időpontra, a járvány elmúltának idejére áttetetni a korábban felvett miseszándékot.
  6. A szentmiséken túl az összes többi hitéleti cselekmény is elmarad: gyóntatás, keresztutak.
  7. Temetéseket továbbra is felveszünk!
  8. Az iskolabezárás idejére az iroda nyitvatartása a következőképpen alakul:

Hétfőn, szerdán és pénteken lesz iroda 8.30-12.00-ig

Kedden és csütörtökön temetési ügyintézést a 30-524-3551-es számon lehet intézni ugyanebben az időben, de az iroda zárva lesz.

1. Lesz vasárnap nézhető szentmise a plébániatemplomból a saját facebook oldalamon, illetve a móri római katolikus plébánia facebook oldalán. A weboldalra (moriplebania.hu) is kitesszük. 9.30 perctől lesz elérhető.

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA (március 22.)

Öröm (Laetare) vasárnap

Plébániatemplom: 9.30: + Gyula

11.00: + Gábor

Kapucinusok: (szombat: 8.00: 1.) Magyarországért és 2.) + Mária, + Borbála, + Péter, + József)

18.00: 1.) + József és Erzsébet és 2.) élő családtagok és + Ferenc

KEDD: (március 24.)

Kapucinusok: 18.00: élő Mariann, Patrik, Lora

SZERDA: (március 25.)

Urunk születésének hírüladása

(Gyümölcsoltó Boldogasszony) Fü.

Kapucinusok: 18.00: + József és + Gerda

CSÜTÖRTÖK: (március 26.)

Plébániatemplom: 8.00: + József

Kapucinusok: 18.00: + Jenő és + Mária

PÉNTEK: (március 27.)

Plébániatemplom: 8.00: + Béla és Erzsébet

SZOMBAT: (március 28.)

Kapucinusok 8.00: 1.) élő édesanya és 2.) + Antal

NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA (március 29.)

Plébániatemplom: 9.30: + Ágnes és + nagyszülők

11.00: Sára és Sándor

Kapucinusok: 18.00: 1.) + Frey szülők és testvérek és 2.) + Kánya Imre és Zimmermann Mária