Nagyböjt 5. vasárnapja

2020.03.27

NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

(március 29.)

1. Igazodva a járványhelyzetben kiadott rendelkezésekhez, nincsenek nyilvános szentmisék városunkban március 22-től.
  2. Szentmisét közvetít a Mária Rádió a Kapucinus templomból, hétfő és szombat kivételével minden nap 18 órakor.
  3. A már felvett miseszándékokat hiánytalanul teljesítjük.
  4. Lehetőség van miseszándékot kérni a járványzár ideje alatt is. Szabad szentmise szándékról telefonon lehet érdeklődni, a kapucinus rendház vagy a plébánia iroda telefonszámán.
  5. Ugyancsak telefonon lehetőség van későbbi időpontra, a járvány elmúltának idejére áttetetni a korábban felvett miseszándékot.
  6. A szentmiséken túl az összes többi hitéleti cselekmény is elmarad: gyóntatás, keresztutak, beteglátogatás.
  7. Temetéseket továbbra is felveszünk!
  8. Az iskolabezárás idejére az iroda nyitvatartása a következőképpen alakul:

Kedden és csütörtökön nyitva lesz az iroda 8.30-12.00-ig.

Hétfőn, szerdán és pénteken temetési ügyintézést a 30-524-3551-es számon lehet intézni ugyanebben az időben, de az iroda zárva lesz.

1. Lesz vasárnap nézhető szentmise a plébániatemplomból Tamás atya saját facebook oldalán, illetve a móri római katolikus plébánia facebook oldalán. A weboldalra (moriplebania.hu) is kitesszük. 9.30 perctől lesz elérhető.
  2. Tamás atya szívesen bevásárol azoknak az idősebb testvéreknek, akik már nem szeretnének kimenni az utcára. Jelentkezni ezügyben a plébánián lehet, a 30-524-3551-es telefonszámon.

NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA (március 29.)

Plébániatemplom: 9.30: + Ágnes és + nagyszülők

11.00: Sára és Sándor

Kapucinusok: 18.00: 1.) + Frey szülők és testvérek és 2.) + Kánya Imre és Zimmermann Mária

KEDD: (március 31.)

Kapucinusok: 18.00: kapucinus közösségünk jótevőiért

SZERDA: (április 1.)

CSÜTÖRTÖK: (április 2.)

Plébániatemplom: 8.00: + szülők és élő hozzátartozók

Kapucinusok: 18.00: Andrásért és élő és + családtagok

PÉNTEK: (április 3.)

Plébániatemplom: 8.00: + Teréz, István és élő családtagok

Kapucinusok: 18.00: Magyarországért, ifjúságért és családokért

SZOMBAT: (április 4.)

Kapucinusok 8.00: 1.) Bitter és Szinger család +-jaiért és 2.) 80 éves születésnaposért

VIRÁGVASÁRNAP,

Urunk szenvedésének vasárnapja (április 5.)

Plébániatemplom: 9.30: + szülők és + testvér

11.00: + Ferenc, Mária és József

Kapucinusok: 18.00: 1.) a Rózsafüzértársulat élő és + tagjaiért és 2.) Anna gyógyulásáért